Проектування комерційної нерухомості

Будівельна компанія “Оптімус” виконує проектування архітектурне, проектування будинків і проектування комерційної нерухомості в Києві та Київській області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Проектування від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Архитектурное проектирование
Архітектурне проектування

Штукатурка стін приміщень машинним методом під ключ в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование домов
Проектування будинків

Стяжка підлоги машинним способом в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование коммерческой недвижимости
Проектування комерційної нерухомості

Різноманітність дизайнерських рішень щодо інтер’єру вражає фантазію навіть найдосвідченіших цінителів мистецтва.

Проектування комерційної нерухомості в Києві і області

 
Будівництво приміщень під певні потреби, будь то місце загального відвідування або спеціалізоване будівлю для підприємства з характерним видом діяльності, відрізняється від спорудження житлових будинків. Для того, щоб замовник отримав готовий об’єкт нерухомості, що повністю відповідає його вимогам, потребам, побажанням, йому необхідно звернутися до справжніх професіоналів своєї справи. Адже позитивний результат багато в чому залежить від знання вузьких спеціалізацій в будівництві, якими фахівці повинні володіти не тільки в теорії, а й на базі успішної практики.

 

Проектування будівель HORECA

Розрахунок споруди, а також реконструкції закладів громадського харчування, готелів, кафе, нічних клубів, пабів, ресторанів має свої відмінні риси. Зокрема, дуже важливим етапом є дотримання пожежної та санітарної безпеки. Можливість швидкого та ефективного евакуації відвідувачів у разі непередбаченої ситуації, потужна вентиляція в місцях, де розташований горячий процесс приготування страв – надзвичайно важливі для багатьох успішних років функціонування будівлі.
Переваги проектування комерційних будівель під ключ:

 • Розробка проектної документації (ескізи від базових схем до 3D моделей, креслення розстановки інженерних мереж, кошторис, економічне обґрунтування та багато іншого);
 • Організація і виконання повного комплексу робіт з чітким дотриманням встановлених термінів;
 • Розробка актуального та унікального дизайну, філософії призначення об’єкта;
 • Відповідність санітарним, екологічним і конструктивним нормам, затвердженим чинним законодавством;
 • Розрахунок імплементації рішень, що забезпечують конкурентоспроможність і рентабельність певного виду бізнесу.
Строительство под ключ
Мы должны учесть количество и сложность работы, тип материалов, необходимость проведения демонтажных и подготовительных работ и т.д.

Розробка кімнат, кухонь, коридорів

 

Одним з вирішальних властивостей є професійна, продумана з урахуванням комфорту використання, система водопостачання. На кухні вона забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних норм приготування їжі, а для відвідувачів гарантує комфорт внаслідок найближчого доступу необхідної кількості умивальників і туалетів.
Як відомо, для бізнесу подібного типу дизайн – один з основних факторів рентабельності, або ж навпаки, занепаду. Яскрава концепція, якісне виконання, приваблива і сучасна ідея забезпечують постійний потік відвідувачів, зацікавленість з боку лідерів думок і ЗМІ. Важливо врахувати, що всі матеріали, які використовуються у внутрішній і зовнішній обробці, повинні бути безпечними для здоров’я, поверхні – довговічними, легко очищаються від пилу, жиру і шкідливих мікроорганізмів.

Проектування будівель спеціального призначення

У різних напрямках бізнесу використовується величезна кількість приміщень різного призначення, крім офісів. У їх проектуванні надзвичайно важливо дотримати особливі технічні умови. У цій справі варто довіряти тільки компанії-професіоналу такий як будівельна компанія “Оптимус”. До такого виду проектування відносяться:

 

 • Склади. Для різних видів продукції діють різні вимоги до умов зберігання. Від цього безпосередньо залежить конструкція, будівельні матеріали. Наприклад, для складу фармацевтичних препаратів, свіжих овочів, і пеллет для опалення будуть використовуватися діаметрально протилежні умови.
 • СТО та АЗС. В даному випадку, як і у всіх нижченаведених, продумується комфортний заїзд багатьох автомобілів, установка спеціалізованого обладнання та інженерних систем (опалення, вентиляція, каналізація, водопровід, електрика, телефонізація, охоронна і пожежна безпека).
 • Бутіки, кіоски, МАФи
 • Басейни, фітнес-клуби, салони краси, лазні.
 • Виробнича група. Сюди відносяться всі види подібних об’єктів: цех, ангар, технічні будівлі.

Проектування бізнес-центрів

 

Наявність в місті сучасних і функціональних бізнес-центрів в певній мірі впливає на розгортання бізнесу, залучення іноземних інвестицій, сприятливий розвиток економіки, тому професійне проектування приміщень такого типу передбачає обізнаність інженерів і будівельників в можливості втілення актуальних конструктивних і дизайнерських рішень.

В даному випадку дуже важливо продумати можливість просторій парковки, а також заїзду автомобілів. Офіс будь-якої компанії передбачений для того, щоб його відвідували клієнти, партнери по бізнесу, співробітники. Саме тому, дизайн внутрішніх приміщень, а також зовнішніх входів і виходів, громадських місць повинен бути продуманий з урахуванням легкого доступу, щоб людина, що знаходиться в будівлі вперше, легко зміг знайти необхідний офіс. Пожежна безпека також грає важливу роль, оскільки в спорудах подібного типу найбільше навантаження здійснюється на систему електрики внаслідок одночасної і постійної роботи комп’ютерної, друкарської техніки, кавоварок, мікрохвильових печей та іншого.

Проектування торгових і розважальних центрів

Місця масового відвідування дуже часто будуються з нуля або є результатом капітальної реконструкції. Площа для таких об’єктів потрібна велика. Норми санітарно-гігієнічної та інших видів безпеки повинні відповідати найвищим стандартам через імовірність форс-мажорних ситуацій.

У торгових центрах і магазинах проектується два види приміщень: складські та торговельні. Важливо заздалегідь розрахувати максимально рентабельний і затребуваний варіант конструкції інженерних мереж.

Для цього необхідно мати дані про ймовірну відвідуваності об’єкта, початкових і бажаних умовах розташування. Співпраця з будівельною компанією повного циклу гарантує повну відповідність технічним вимогам, а також певну економію на обладнанні і матеріалах.

СК Оптимус Киев
У сфері складських будівель все розробки залежать від типу інформації, що зберігається в майбутньому продукції.

Така група будівель комерційної нерухомості – своєрідний збірний об’єкт, в якому продумуються всілякі варіанти експлуатації. У ньому можуть бути розташовані і офіси, і магазини, і ресторани, і фітнес-клуби, і магазини.


[/vc_column_text]

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить