Про нас

Строительная компания

Сайт будівельної компанії “Оптімус”

Зведення будь-якої будівлі – комерційного, виробничого, житлового – це рух від абстрактної ідеї до конкретних креслень і величезної кількості роботи фахівців різних сфер. Саме в будівельній компанії “Оптімус” зосереджена вся комплексна структура з команд професіоналів, а також необхідних ресурсів для того, щоб втілювати проекти, що допомагають великій кількості людей жити, будувати щасливі сім’ї, успішно працювати.

Наші послуги

Будівельна Компанія «Optimus» надає всі види послуг в сфері проектування, будівництва, ремонту будівель будь-якої складності. Під керівництвом інженерів, дизайнерів і виконробів, що мають досвід в розробці найвідоміших об’єктів України та Європи, зібралися кваліфіковані фахівці всіляких областей. Ми надали робочі місця і професійні умови для майстрів по фасадних робіт, внутрішній обробці, бетонних робіт, електросистеми, покрівельних роботах, водопостачання, і багатьом іншим.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Очевидною перевагою є наявність власної будівельної техніки, а також готові бригади, що забезпечують ефективне виконання як субпідрядних робіт, так і генерального підряду всіх стадій будівництва об’єктів. Ми беремо на себе відповідальність за дотримання термінів і якості виконуваних обов’язків.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить