Генеральний підряд

Генпідряд (генеральний підряд) – послуги генпідряду від СК Optimus в місті Київ. Дослідне управління всіма процесами на будівельному майданчику.

Генпідрядник - компанія, що займається цілим комплексом процесів, пов'язаних зі складною діяльністю при будівництві будинку або будівництві житлового комплексу

Як вибрати надійний генпідряд?

Зведення великих будівельних об’єктів – комплексний процес, що вимагає залучення фахівців з багатьох областей: архітектури, інженерії, юриспруденції, будівництва. Як правило, компанія-замовник займається, в основному, організаційними роботами з будівництва будинків: проектуванням і узгодженням умов покупки або оренди землі, встановлює можливий рівень рентабельності тих чи інших об’єктів, укладає договори з інвестицій та купівлі нерухомості з фізичними та юридичними особами.

Безпосередньо будівництво будівлі складається з багатьох стадій, які вимагають ретельної технічної експертизи і дотримання певних умов. Звичайно ж, в процесі залучаються сотні кваліфікованих працівників. У компанії-замовника просто немає необхідності утримувати такий величезний штат, враховуючи безліч об’єктів, над якими ведеться робота. Координація виконання всіх етапів будівництва вимагає максимального залучення. З метою концентрації на основних завданнях та розширення бізнесу, компанії-інвестори доручають дані завдання генпідряднику, тобто компанії, що є експертом в інженерії, точних розрахунках, координації робочих груп, відповідно до заявлених термінів і вимог, законодавством, нормам конструктивної, пожежної та санітарної безпеки.

Вибір генпідрядника на основі тендера

Генеральний підрядник

Лідируючі юридичні особи, що займаються забудовами, намагаються взяти на себе всі функції генпідрядників, при цьому забезпечувати сучасну реалізацію планів на всіх етапах. В результаті такого підходу, замовнику забезпечують комплекс безперебійної діяльності, а значить і економію виділених фінансів.

Будівельна компанія Оптимус відкриває для інвесторів перспективи зведення житлових і спеціалізованих будівель під ключ. Особливістю нашої компанії є повноцінний контроль над всім процесом: від котловану до фінальних стадій обробки приміщень. Зв’язки з багатьма постачальниками матеріалів, а також субпідрядниками, рекрутинговими агентствами, нажиті роками, дозволяють нам максимально оптимізувати процес і в разі невідповідності нашим вимогам, швидко підбирати альтернативні варіанти з логістики, найму фахівців, і т.д.

БК "Оптімус": досвід, технології, можливості

Генеральним підрядником БК "Оптімус" виявляються такі послуги:

 • суворе дотримання термінів замовника;
 • організація структури управління проектом;
 • задокументована відповідальність за все, що відбувається на об’єкті;
 • закупівля і контроль поставок будівельних матеріалів;
 • логістика транспортування будівельних матеріалів;
 • точний контроль своєчасного застосування будівельних матеріалів;
 • кадровий контроль за своїми (найнятими) профільними фахівцями;
 • контроль своєчасної добової зміни кадрів для безперебійної роботи на майданчику;
 • надання своєї спеціалізованої техніки для виконання різних завдань; вартість робіт розраховується без націнки посередників;
 • гарантія якості виконання робіт на всіх етапах будівництва;
 • ведення документації будівельного процесу;
 • охорона будівельного процесу;
 • своєчасний звіт про виконану роботу;
 • координація та виконання всіх етапів: від котловану до можливого ремонту під ключ.

Ми розуміємо важливість завершення всіх етапів робіт «вчасно», тому наші виконроби, а також координатори субпідрядних фахівців і організацій налагоджують роботу таким чином, щоб бригади і вузькопрофільні фахівці взаємозамінними один одного, тим самим заощаджуючи час і сили як робочих, так і субпідрядників.

Постало питання?

  Строительство и ремонт Киев
  Напишите свой вопрос

   ×

   Здравствуйте!
   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Здравствуйте!
   по вопросам поставок и снабжению
   пришлите информацию на почту:
   tovskoptimus@gmail.com

    
    
   ×

    ×

    Вітаємо!
    щоб запросити нас до участі в тендері,
    надішліть інформацію на пошту:
    sk-optimus@ukr.net

     
     
    ×

    Добрый день!

    что бы пригласить нас к участию в тендере,
    пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
     
    По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
    ×
    Call Now ButtonПозвонить