Мокрий фасад. Київ і Київська область

Будівельна компанія “Оптімус” виконує монтаж мокрого і вентильованого фасаду, а так само утеплення фасаду в Києві та Київській області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Фасадні роботи від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Мокрый фасад
Мокрий фасад

Свою назву «мокрий» він отримав, тому що при його установці використовуються рідкі суміші, які згодом висихають, і він перестає мити «мокрим».

Утепление фасадов
Утеплення фасадів

Існує кілька способів утеплення фасадів, кожен з яких має на увазі використання певного виду утеплювача.

Вентилируемые фасады
Вентільовані фасади

Теплозбереження та звукоізоляція таких фасадів не має собі рівних, як уже згадувалося вище, досягається це завдяки повітряному прошарку.

Навіщо потрібен мокрий фасад

 

Головне призначення мокрого фасаду – це те що він зберігає вдома тепло взимку, а влітку холод, здійснюється це завдяки утеплювачу, який кріпитися поверх стіни. За допомогою використання мокрого фасаду, тепловіддача будівлі знижується до 60%! А це значить що взимку будинку буде значно тепліше, і Ви зможете економити на опаленні. Плюс, крім утеплення фасадів, Ви отримуєте захист конструкції будівлі від вітру, дощу і перепадів температур, і непогану звукоізоляцію.

З чого складається мокрий фасад

Схема досить проста: він складається з декількох шарів, спочатку на стіну наноситися шар клею, на який кріпиться утеплювач (для більш надійної фіксації крім клею, як правило, використовуються дюбелі). Далі на утеплювач наноситься шпаклівка і армована плівка і в кінці найостаннішим шаром наноситься декоративна штукатурка (яка має дуже багато різновидів).

Чим він кращий за інших способів утеплення

Основним козирем мокрого фасаду є його низька ціна, при цьому Ви отримуєте досить хороші експлуатаційні характеристики. Наприклад: термін служби мокрих фасадів 20-30 років, при цьому вони мають хороші теплоізоляційні властивості (зниження тепловіддачі до 60%), зовнішній шар штукатурки при бажанні можна замінити або оновити.

Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Який утеплювач для мокрих фасадів використовувати

 

При монтажі мокрих фасадів, як правило, використовується 2 типу утеплювачів: пінополістирол або мінеральна вата. Вибір типу утеплювача дуже сильно впливає на кінцеву вартість фасаду. Найдешевшим є пінополістирол, але мінеральна вата володіє вищими характеристиками. Вона краще утеплює будинок і служить набагато довше. Тому, якщо Ви по-справжньому хочете утеплитися – використовуйте вату.

Мокрий фасад – один з найбільш популярних способів обробки будівель. Найчастіше застосовується для утеплення окремих квартир і приватних будинків. Свою назву «мокрий» він отримав, тому що при його установці використовуються рідкі суміші, які згодом висихають, і він перестає мити «мокрим».

Мокрий фасад

На що варто звернути увагу

 

Оскільки при монтажі мокрого фасаду використовуються рідкі суміші. Роботи по його установці не можуть вестися, якщо температура повітря нижче + 5С °, це означає, що його можна встановлювати в теплу пору року. Плюс суміші повинні висихати рівномірно, що робить неможливим роботу в умовах дощу і сильного сонця.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить