Проектування будинків. Київ і Київська область

Будівельна компанія “Оптімус” виконує проектування архітектурне, проектування будинків і проектування комерційної нерухомості в Києві та Київській області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Проектування від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Архитектурное проектирование
Архітектурне проектування

Штукатурка стін приміщень машинним методом під ключ в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование домов
Проектування будинків

Стяжка підлоги машинним способом в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование коммерческой недвижимости
Проектування комерційної нерухомості

Різноманітність дизайнерських рішень щодо інтер’єру вражає фантазію навіть найдосвідченіших цінителів мистецтва.

Проектування будинків

 

Проектування будинків – це архітектурно-будівельна послуга, яка користується величезною популярністю, а також має тенденцію до ще більш бурхливого розвитку в найближче десятиліття. У зв’язку з швидким розвитком технологій будівництва, набагато простіше, дешевше і приємніше довірити повний цикл робіт професіоналам з величезним досвідом і знанням кожної спеціалізації, ніж робити все самому. Установка водопроводу, заливка фундаменту на багато років, особливості зовнішньої та внутрішньої обробки, конструкції даху – сфери, в яких існують новітні розробки, а також випускаються якісні матеріали, з якими може впоратися тільки великогабаритна, професійна і дорога техніка.

 

Індивідуальний проект будинку

Переваги індивідуального проектування:

 • Планування, максимально відповідає вимогам замовника. Втілення ідей, про які давно мріяли;
 • Економія коштів, адже ціна готових будинків значно зростає для вигідного продажу;
 • Впровадження нових технологій будівництва, які передбачають екологічність, комфорт, актуальність, економію витрат електроенергії і води;
 • Розробка індивідуального ескізу професійними дизайнерами;
 • Контроль виконання робіт на всіх етапах;
 • Отримання затишного особистого простору в найкоротші терміни і без турбот.

Розглянемо основні етапи втілення проекту і всі необхідні моменти, які варто детально обговорити з компанією-підрядником “Оптімус”.

Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Розробка ескізу проекту будинку

 

Етап 1 – площа, планування

 

На цій стадії варто розслабитися вдома на дивані за чашкою улюбленого напою і помріяти, поміркувати про майбутнє. Який склад сім’ї планується мати в найближчі 10-20 років? Чи будуть тварини? Які хобі і захоплення? На якій стороні світла зручніше прокидатися і засинати? З якого боку зручно на кухні варити каву і в якому місці мати туалет? Яка кількість спалень і ванних кімнат має бути? Чи передбачається наявність сауни, басейну, літньої кухні?

Всі ваші роздуми варто в подробицях записати, після чого надати інженерам, дизайнерам і підрядникам будівельної компанії. Фахівці допоможуть повною мірою втілити ваші ідеї, продумати технічні подробиці і порадити найкращі рішення.

Етап 2 – планування розташування інженерних мереж

 

До цієї категорії входить продумування електричної розводки, водопостачання, системи безпеки, вентиляція і кондиціювання, опалення, електроніка “розумний будинок”.

Насамперед, необхідно уникнути ситуації, характерної для старих будинків, а саме, наявності небезпечного кількості подовжувачів, перевантаження і ймовірності короткого замикання електросистеми.

Саме для цього ще на етапі перших креслень ви вже повинні собі уявляти, біля якої стінки буде стояти телевізор, на який стільниці електрочайник, де ви плануєте робити укладку і макіяж, і багато іншого. Розводка розеток робиться відповідно до готовим дизайн-проектом.

Правильне розташування батарей, труб і вентиляційних ходів вам підкажуть досвідчені фахівці в кожній з областей. Вони забезпечать ергономічність, зручність, привабливий зовнішній вигляд, і найважливіше, безпеку всіх систем.

Етап 3 – Фасад

 

Крім естетичної функції, фасад будинку також відіграє важливу роль у підтримці необхідної для комфортного життя температури і рівня вологості, а також повітрообміну в приміщенні. Для таких зон як ванна кімната і кухня повітрообмін повинен бути ефективним, оскільки існує ризик утворення конденсату і грибка, дуже небезпечних для здоров’я. Цей фактор залежить не тільки від систем вентиляції, а й від матеріалів, що використовуються в зовнішніх і внутрішніх стінах, а також в фасаді.

Порадьтеся з підрядниками щодо того, як досягти ідеального балансу тепловіддачі і вентиляції. Ваш будинок повинен бути теплим взимку, прохолодним літом, чи не задушливим, а й без протягів. варто також враховувати конструкцію і якість вікон і систем фасадного скління.

Етап 4 – вибір даху

Геометрія і технологія будівництва даху розраховується також з урахуванням ідеальної відповідності конструктивних рішень щодо стін і фасаду. Різні форми дахів мають відповідну їх особливостям функціональність.

Традиційна двосхилий дах підійде любителям класики і затишних мансардних приміщень. Такий дизайн дозволяє легко спадати опадам, не затримуючись, що максимально ефективно для запобігання затоплення і надмірної вологості приміщень.

Плоский дах можна використовувати для літнього відпочинку. Досвідчені фахівці також можуть встановити басейн, мангал, альтанку та інші елементи для забезпечення приємного сімейного дозвілля.

Для любителів комфорту підійдуть прості лінії сучасної класики. Дизайнер допоможе підібрати гармонійну єдність усіх матеріалів і розмірів, надасть сучасну візуалізацію і асортимент всілякої популярної продукції: меблів, штукатурки, шпалер. Звертаючись до компанії, що пропонує проектування і зведення об’єктів під ключ, у вас є шанси також закупити всі необхідні матеріали за найвигіднішою, оптовою ціною. При цьому, втілити задумані рішення без зайвих турбот.

СК Оптимус Киев
У сфері складських будівель все розробки залежать від типу інформації, що зберігається в майбутньому продукції.

Етап 5 – внутрішня обробка і дизайн

 

Для багатьох майбутніх власників житлової нерухомості найприємніший етап – це продумування дизайну кімнат. При цьому важливо не забувати про норми санітарно-гігієнічної та пожежної безпеки. Дизайнер допоможе вам вибрати красиві елементи обробки і декорування, які будуть радувати око, легко очищатися і бути абсолютно безпечними для всіх жителів і тварин, від найменших до найбільших зрілих.

Актуальний багато років дизайн в стилістиці Лофт економний у виконанні і дуже ефектний для тих людей, які віддають перевагу простоті і функціональність. Такий інтер’єр дозволяє відчути свободу і легкість, в ньому нічого не нагадує про тяжіють душу пережитки минулого.

 


[/vc_column_text]

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить