Вентильовані фасади. Київ і Київська область

Будівельна компанія “Оптімус” виконує монтаж мокрого і вентильованого фасаду, а так само утеплення фасаду в Києві та Київській області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Фасадні роботи від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Мокрый фасад
Мокрий фасад

Свою назву «мокрий» він отримав, тому що при його установці використовуються рідкі суміші, які згодом висихають, і він перестає мити «мокрим».

Утепление фасадов
Утеплення фасадів

Існує кілька способів утеплення фасадів, кожен з яких має на увазі використання певного виду утеплювача.

Вентилируемые фасады
Вентільовані фасади

Теплозбереження та звукоізоляція таких фасадів не має собі рівних, як уже згадувалося вище, досягається це завдяки повітряному прошарку.

Чому він вентильований

 

Така назва пов’язана з тим, що між облицюванням і стіною будівлі утворюється повітряний прошарок, яка грає дуже важливу роль.

Завдяки повітряному прошарку, вентильовані фасади значно збільшують теплоізоляцію і звукоізоляцію будинку в порівнянні зі своїми конкурентами. Існує статистика, що за 4-5 років вентильовані фасади повністю себе окупають!

Це відбувається завдяки економії на опаленні і кондиціонуванні. Саме тому в Європі, де всі люблять економити вони користуються величезною популярністю.

Вентильований фасад Київ і Київська область

Вентильований фасад – один з найпопулярніших типів фасадів. Його головною особливістю є те, що крім облицювання будуватися ще і каркас на який вона згодом буде встановлюватися, за рахунок цього сам фасад ставати надзвичайно міцним і довговічним.

Термін служби вентильованого фасаду від 25 до 50 років!

Ця вражаюча цифра забезпечується в першу чергу каркасом, який робиться або з оцинкованої або з нержавіючої сталі. Плюс, матеріали, для вентильованих фасадів відрізняються особливою довговічністю.

Які переваги у вентильованих фасадів

Зовнішній вигляд будівлі, оформленого за допомогою вентильованих фасадів не залишається непоміченим. Зараз існує величезна кількість матеріалів для них, що дає дизайнерам величезні можливості для реалізації найдосвідченіших проектів. Не можна обійти стороною той факт, що такі фасади легко миються, завдяки чому будівлі постійно виглядають дуже презентабельно.

Вентилируемые фасады
Головною перевагою вентильованих фасадів є їх довговічність і теплоізоляційні характеристики. Однак в нашій країні вони стали популярними через свою краси.

Де застосовуються вентильовані фасади

 

Завдяки своїй універсальності вони можуть використовуватися як для житлових будинків, так і для промислових приміщень. Але найчастіше вони використовуються при будівництві торгових центрів, магазинів, клубів та інших будівель, спрямованих на залучення відвідувачів.

Це пов’язано з тим, що вентильовані фасади роблять будинок дуже виразним і дозволяють йому виділитися з сірої маси. Завдяки чому люди відразу звертають увагу на нього.

Теплозбереження та звукоізоляція

Теплозбереження та звукоізоляція таких фасадів не має собі рівних, як уже згадувалося вище, досягається це завдяки повітряному прошарку між облицюванням і стіною. Хоча можливі варіанти, коли така прошарок не робиться, все залежить від вимог замовника.

Як ми працюємо?

Які матеріали використовуються для вентильованого фасаду

 

Вартість фасаду визначається його розміром і матеріалами. Чим дорожче матеріали, тим більший термін експлуатації. Для каркаса можуть бути використані деталі і оцинкованої сталі (найдешевший варіант), пофарбованої оцинкованої сталі (середній варіант) і нержавіючої сталі (найдорожчий і довговічний варіант).
Облицювання має величезний асортимент матеріалів, які можна розділити на групи:

 • Металлокассети з замком і без;
 • Композитні касети;
 • Мателлосайдінг;
 • Профільований лист;
 • Керамограніт;
 • Натуральний камінь.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить