Клубний будинок


Будівельна компанія “Оптімус” займається будівництвом котеджів, житлових комплексів, таунхаусів, клубних будинків в Києві і області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Строительство Коттеджей
Будівництво котеджів

Будівництво котеджних одне і полутороетажних будинків під ключ

Строительство таунхаусов
Будівництво таунхаусів

Якщо Ви хочете побудувати свій будинок або котедж в будь-якому районі Києва або Київської області.

Строительство жилого комплекса
Будівництво житлового комплексу

Будівництво житлового комплексу швидко і якісно.

Строительство клубных домов
Будівництво клубних будинків

Ми будуємо дорогі елітні будинки клубного типу.

[/heading]

Мы строим дорогие элитные дома клубного типа.

Особливості Архітектури

 

Слово “клуб” має на увазі певне співтовариство, закрите або відкрите. Це група людей, як правило, об’єднана спільними інтересами і цілями. В даному сегменті нерухомості такою групою виступають мешканці будинку. Клубний будинок – це невелика будова. У сучасному варіанті, в ньому знаходиться до 50 квартир. В елітних клубних будинках нерідко на одному або двох поверхах знаходиться тільки одна квартира, яка позиціонується як пентхаус. У більш доступні варіанти присутні більше тісне сусідство. Проте, зберігається атмосфера відособленості, комфорту, унікальності. Життя в такому будинку схожа на щось середнє між затишністю приватного будинку і комфортом сучасного житлового комплексу. В клубних будинках особлива увага приділяється якості будівельних матеріалів, адже забудовнику не потрібно економити на будівництві, щоб звести величезну багатоповерхівку. Стіни виконані з сучасних і якісних складових, ретельно утеплені. Часто використовується вентильований фасад і різні форми панорамного скління. Дахи робляться за передовими технологіями, які прослужать десятки або сотні років. Системи комунікацій часто проводяться індивідуальні, що дуже радує майбутніх мешканців, адже вода і опалення будуть завжди в достатній кількості і хорошій якості, а на цінах за комуналку при цьому можна значно заощадити.

 

 

Скільки коштують будівельні роботи в Києві

Насправді – це найбільш часто задається питання, на який, на жаль, не можна відповісти однозначно, так як для оцінки вартості будівельних робіт необхідно врахувати багато чинників.

Чи вигідно будувати клубні будинки?

 

Наростаюча популярність клубних будинків переконує в тому, що цю концепцію вважають за краще багато як початківці, так і утвердилися на ринку забудовники. На будівництво багатоповерхівки знадобиться набагато більше інвестицій. При цьому, якщо щось піде не так: затягнуться терміни здачі в експлуатацію, наприклад, цей факт значною мірою вплине на репутацію компанію в негативному сенсі. Покупці активно спілкуються на форумах нерухомості і схильні згущувати фарби, тому, на інший об’єкт такого забудовника навряд чи знайдеться достатня кількість бажаючих придбати квадратні метри.

Строительство клубных домов Киев
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Фактори вдалою концепції клубного будинку

Якщо ж розглянути ситуацію з будівництвом клубного будинку, всі фактори грають на користь забудовника. Мальовниче малоповерхова будівля з особливими архітектурними рішеннями має всі шанси стати місцевою визначною пам’яткою і створити величезний попит серед майбутніх мешканців. Такий проект може стати знаковим для компанії, стверджуючи на ринку довіру покупців і великих інвесторів. В якості наступного етапу, для будівельної компанії буде природним прогресом почати будівництво більшого житлового комплексу або ж зосередитися на зведенні об’єктів заміської нерухомості.

 

Для того, щоб залучити покупців і затвердити свою позитивну репутацію на ринку, багато будівельних компаній ретельно продумують імідж клубного будинку. В цей острівець затишку і комфорту повинні гаряче бажати заселитися представники обраної цільової аудиторії. Які ж концепції позиціонування виявляються найбільш популярними?

 

 • Робимо Європу ближче. Насправді, глибинне бажання будь-якого сучасної людини – не їхати за кращим життям в Європу, а отримати настільки ж хороші умови життя у себе вдома. Саме тому, одні з найбільш продаваних клубних будинків – це будинки з іноземними назвами і фактами, які підтверджують втілення передових європейських та американських стандартів життя.
 • Мій дім моя фортеця. Кожному чоловікові, жінці, підлітку і дитині хочеться повертатися ввечері в затишний, сучасний, комфортний будинок. Покажіть жителям, наскільки це житло зручне, світле, просторе. Тепле взимку і прохолодне влітку. Такому будиночку напевно підійде будь-яке назва, яке проводить прямі асоціації з домашнім затишком.
 • На піку тенденцій. Якщо ваша цільова аудиторія – молодий і амбітний бізнес-клас, спокусити їх сучасними технологіями. Системи “розумний будинок”, сонячні батареї, еко-матеріали, розумне використання води та енергії – ось що приверне покупців. Архітектурний і інтер’єрний стиль вибирайте без зайвого пафосу, позолоти і мармуру, це зараз не актуально. Зупиніть свій вибір на сміливому лофт, повному гідності і мудрості мінімалізм, що вражає уяву Хай-Теке.

 

Планування клубного будинку

Що стосується планування, в таких будинках у жителів також існує набагато більше можливостей з комфортом розташуватися, ніж у тих, хто вважає за краще багатоповерхові споруди. На площі в клубних будинках також не економлять. Жінки порадіють великим вбиралень, в яких можна розташувати всі речі без необхідності захаращувати інтер’єр кімнати великими шафами. Чоловіки зможуть розташувати сноуборд, набори інструментів та інші атрибути “чоловічих” хобі в окремих індивідуальних комор, які нерідко є приємним бонусом до квартири. Метраж таких квартир досить просторий для життя всієї родини.

 

Розташування. На сьогоднішній день клубні будинки будуються як в діловому центрі міста, так і в спальних районах. У центрі такі споруди більш націлені на бізнес-клас і елітну аудиторію. Ціни на них – одні з найвищих на ринку нерухомості. У більш віддалених точках міста є можливість віддалитися від міської суєти і насолодитися чистим повітрям, чудовим краєвидом з вікна, просторою територією біля будинку. Будівельні компанії беруть на себе всю відповідальність за створення затишної атмосфери прибудинкової території, яка забудовується мальовничими алеями і скверами, відводиться місце для дитячих майданчиків.

 

Інфраструктура. У клубному будинку жителям доступні всі блага цивілізації в секторі нежитлового фонду на першому поверсі: магазини, салони краси, пральні, центри дитячого розвитку. Все це лише на відстані однієї поїздки ліфтом. Така перевага приваблює багато молодих сімей.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить