Опалення. Київ і Київська область

Опалення — обігрів приміщень штучним способом спрямований на відшкодування в них тепловтрат і підтримки на заданому рівні температури, що відповідає умовам теплового комфорту. Будівельна компанія «Оптімус» займається проектуванням та монтажем систем комунікацій, таких як каналізація, електрика, сантехніка, кондиціювання та опалення в Києві та Київській області.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Інженерія і монтаж систем комунікацій від компанії Optimus

Электроснабжение
Електропостачання

Електромонтажні роботи – найбільш відповідальний тип робіт у внутрішній обробці приміщень. У процесі їх проведення повинні бути дотримані абсолютно всі вимоги і заходи безпеки.

Отопление
Опалення

Автономне опалення приватного будинку – це процес передачі тепла в житлові зони приватного будинку для підтримки комфортної для мешканців температури.

Монтаж канализации Киев
Монтаж каналізації

Автономна каналізація працює за допомогою бактерій, які харчуються відходами в стічних водах, завдяки чому і відбувається очищення.

Монтаж вентиляционных систем Киев
Вентиляція

Основною перевагою вентиляційних систем є те, що Ви можете для кожної окремої кімнати задати свій мікроклімат.

Монтаж кондиционера
Кондиціювання

Кондиціювання повітря – штучне створення оптимальних для людини параметрів повітря, в закритому приміщенні, автоматичним способом.

Опалення промислових приміщень

 

На відміну від приватного будинку, приміщення під виробничі потреби вимагають виконання норм і стандартів з охорони праці, дотримання правил з пожежної безпеки і т.д. Залежно від виробленої продукції цех обладнується компонентами опалювальних систем з таким розрахунком, щоб не пошкодити вироблену продукцію. Так само слід враховувати площу цеху, чим вона більша, тим складніше здійснити цикл підігріву води, яка подається до батарей, адже якщо на першому блоці вода має температуру, наприклад, 50о то на п’ятому – шостому блоці, при послідовному підключенні, батареї будуть 10о -15о і як наслідок будуть холодними. Все це повинні прораховувати кваліфіковані фахівці.

Опалення приватного будинку

Автономне опалення приватного будинку – це процес передачі тепла в житлові зони приватного будинку для підтримки комфортної для мешканців температури. Але в першу чергу – це відсутність залежності від центрального опалення. Ви завжди самі можете регулювати подачу тепла щодо погоди на вулиці і тим самим заощаджуючи ресурси і фінанси. Опалення будинку може здійснюватися різними способами, в залежності від локально доступних ресурсів і Ваших переваг котел може бути:

 • рідкопаливний (дизельний, мазутовий);
 • електричний;
 • комбінований;
 • газовий;
 • твердопаливний.

Але крім котла в будинку необхідно провести труби під батареї або «тепла підлога». Так само від вибору якості батарей і їх кількості тепло буде розподілятися по дому в потрібній кількості.

Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Системи опалення, види систем опалення для будинку

Все це вимагає якісного і кваліфікованого розрахунку щодо площі будинку, матеріалу з якого він побудований, типу котла і т.д. Все це може зробити за Вас будівельна компанія Оптімус.

Монтаж газового котла в приватному будинку: вимоги та норми

Зверніть увагу, що в техпаспорті на газовий котел приміщення для установки котла повинно іменуватися як котельня або ж топкова.

Для прорахунку обсягу котельні, скористайтеся даними, наведеними нижче в таблиці.

Опалення офісних приміщень, спортзалів, салонів краси і т.п.

 

Будь-який об’єкт має свої тонкощі і в залежності від багатьох факторів вибираються ті чи інші способи опалення. Можна звичайно скористатися послугами місцевого сантехніка, що не дає ніяких гарантій, і потім взимку довго гадати чому половина батарей холодні, а можна скористатися послугами кваліфікованих фахівців з будівельної компанії Оптімус і отримати гарантію на всю нашу роботу, яку ми виконуємо якісно і відповідально, з дотриманням всіх норм і правил.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить