Кондиціювання. Київ і Київська область

Будівельна компанія “Оптімус” займається проектуванням та монтажем систем комунікацій, таких як каналізація, електрикакондиціонування та опалення в Києві та Київській області. Якщо ви вирішили щось побудувати в Києві, не важливо будинок, котедж або якийсь інший будинок – то, напевно, у вас виникло безліч питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Інженерія і монтаж систем комунікацій від компанії Optimus

Электроснабжение
Електропостачання

Електромонтажні роботи – найбільш відповідальний тип робіт у внутрішній обробці приміщень. У процесі їх проведення повинні бути дотримані абсолютно всі вимоги і заходи безпеки.

Отопление
Опалення

Автономне опалення приватного будинку – це процес передачі тепла в житлові зони приватного будинку для підтримки комфортної для мешканців температури.

Монтаж канализации Киев
Монтаж каналізації

Автономна каналізація працює за допомогою бактерій, які харчуються відходами в стічних водах, завдяки чому і відбувається очищення.

Монтаж вентиляционных систем Киев
Вентиляція

Основною перевагою вентиляційних систем є те, що Ви можете для кожної окремої кімнати задати свій мікроклімат.

Монтаж кондиционера
Кондиціювання

Кондиціювання повітря – штучне створення оптимальних для людини параметрів повітря, в закритому приміщенні, автоматичним способом.

Системи кондиціонування

 

Кондиціювання повітря – штучне створення оптимальних для людини параметрів повітря, в закритому приміщенні, автоматичним способом. Залежно від обсягів і складності конструкції застосовується два способи кондиціонування – центральне і локальне. Кондиціонер центрального типу встановлюється на даху будівлі і має більш значні розміри, ніж кондиціонери локальних типів. При центральному кондиціонуванні повітря по всій будівлі подається по магістралях через спеціальні люки (стельові дифузори) в стелях приміщень і настінні решітки. Регулюється температура за допомогою спеціальної панелі приладів всередині кожного приміщення, в якому найчастіше збираються люди. Локальне кондиціонування проводиться шляхом установки окремих кондиционирующих пристроїв з зовнішньої стінки приміщення і кондиціонують приміщення за модульним типом. При локальній системі кондиціонування в кожне приміщення встановлюється окремий кондиціонер.

 

Центральне кондиціонування

Як правило центральне кондиціонування застосовують публічних місцях – супермаркетах, торгових центрах, складських, промислових приміщеннях, багаторівневих гаражах, бізнес центрах, готельних комплексах, музеях, кінотеатрах і т.п. Центральне кондиціонування добре тим, що контроль за кліматичним станом будівлі можна здійснювати з єдиного пульта управління.

Центральне кондиціонування

Локальний кондиціонер має великі габарити і для його установки необхідно набагато більше місця (горищне приміщення, мансардний поверх і т.п.) ніж для локального. Конструкція центрального кондиціонера складається з декількох секцій:

 • секція охолодження;
 • секція нагріву повітря;
 • секція зволоження повітря;
 • секція фільтрації;
 • секція шумопоглинання;
 • секція вентилятора;
 • секція утилізації тепла;
 • перехресний теплообмінник;
 • система з проміжним теплоносієм;
 • повітряні клапани.

Приплив свіжого повітря з вулиці здійснюється через систему центрального кондиціонера. Там він проходить спеціальну обробку за заданими параметрами: очищення, регулювання температури, зволоження повітря. Далі, проходячи через всю будівлю, повітря потрапляє в вентиляційні люки і виводиться назовні будівлі через витяжний вентилятор.

 

Схема центрального кондиционирования

 

Головною перевагою такої системи кондиціонування є повна цілісність фасадної частини будівлі, всі процеси кондиціонування відбуваються на даху. Так само термін служби такої системи набагато вище, ніж у її локальних аналогів.

Локальне кондиціонування

Локальне кондиціонування застосовується в тому випадку, де з яких-небудь причин недоцільно застосовувати центральне кондиціонування. Системи локального (модульного) кондиціонування зустрічаються в квартирах, приватних будинках, невеликих спорудах, будівлях старого типу і т.п. Кондиціонери такого типу мають доступну ціну і монтується практично в будь-якому приміщенні має прямий доступ на вулицю.

Модульний кондиціонер

Модульний кондиціонер монтується на зовнішній стіні будівлі (з боку фасаду). Кондиціонер складається з двох блоків – зовнішнього і внутрішнього. Свіже повітря потрапляє в зовнішній блок за допомогою потужного вентилятора, там він проходить обробку за заданими параметрами: очищення, регулювання температури, зволоження повітря і потрапляє в приміщення через внутрішній блок. Виводиться повітря так само через систему вентиляції приміщення.

Модульний кондиціонер схема роботи

Мобильный кондиционер

Мобільний кондиціонер не вимагає будь-якої установки крім спеціального отвору в шибці або стіні приміщення, але в принципі трубу можна просто покласти біля відкритого вікна. Такий кондиціонер переміщати як всередині будівлі, так і в принципі. Подача свіжого повітря проводиться через вікно або двері.

 

Кондиціювання приватного будинку і котеджу

Для чого потрібно правильна вентиляція повітря? При неправильної циркуляції повітря в приміщенні можу виникнути скупчення вологи навіть якщо у вас з зовні мокрий фасад, але приміщення ніколи не провітрюється то досить імовірно, що з часом усередині приміщення з’явиться волога, а волога – це відмінне середовище для розмноження різних грибків, вірусів і т .п. Таке явище відбувається через так званої точки роси. Для її уникнути інженер може вирахувати за яких співвідношення вологи і температури поява вологи вище за все, щоб запобігти всі негативні наслідки.

 

id диаграмма влажного воздуха

 

Залежно від бюджету і вимог замовника в будинку встановлюється відповідна система кондиціонування. При плануванні будівлі проектувальник закладає в проект ту чи іншу систему вентиляції повітря як автоматичним, так і природним способами.

Довіртеся професіоналам

 

У штаті будівельної компанії Optimus є досвідчені фахівці, готові як побудувати правильний проект вентильованого будівлі, так і облаштувати його кондиціонуванням.

Як ми працюємо?

Ми пропонуємо просту і зрозумілу схему співпраці, що складається з 8 кроків.

Час побудови залежить від наступних факторів:

 

 • Розміри будівлі;
 • Складність проекту;
 • Тип матеріалів, які будуть використовуватися;
 • Особливість ландшафту, на якому буде побудований будинок або котедж.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить