Інженерія

Інженерія (інженерні комунікації) – одна з найскладніших частин будівництва, що вимагають наявності у будівельній організації висококваліфікованого персоналу та спеціалізованої техніки. Будівельна компанія “Оптімус” займається проектуванням та монтажем систем комунікацій, таких як каналізація, електрика, кондиціювання та опалення в Києві та Київській області. Так само ми надаємо послуги генерального підряду – досвідчені кадри, свій парк техніки, будматеріали, оформлення документації і т.д.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Інженерія і монтаж систем комунікацій від будівельної компанії "Оптімус" Київ

Электроснабжение
Електропостачання

Електромонтажні роботи – найбільш відповідальний тип робіт у внутрішній обробці приміщень. У процесі їх проведення повинні бути дотримані абсолютно всі вимоги і заходи безпеки.

Отопление
Опалення

Автономне опалення приватного будинку – це процес передачі тепла в житлові зони приватного будинку для підтримки комфортної для мешканців температури.

Монтаж канализации Киев
Монтаж каналізації

Автономна каналізація працює за допомогою бактерій, які харчуються відходами в стічних водах, завдяки чому і відбувається очищення.

Монтаж вентиляционных систем Киев
Вентиляція

Основною перевагою вентиляційних систем є те, що Ви можете для кожної окремої кімнати задати свій мікроклімат.

Монтаж кондиционера
Кондиціювання

Кондиціювання повітря – штучне створення оптимальних для людини параметрів повітря, в закритому приміщенні, автоматичним способом.

Проектування систем комунікацій в будинку

 

Сьогодні немає необхідності вибирати між комфортом міської квартири і красою життя на природі – сучасні заміські будинки оснащені нітрохи не гірше житла в мегаполісі, в них є всі необхідні інженерні системи – опалення, електрику, каналізація та водопостачання. Організувати хорошу інженерну інфраструктуру можна навіть в тих випадках, коли будинок віддалений від централізованих мереж. І якщо всі комунікації спроектовані і прокладені правильно, у господарів не буде ніяких проблем при їх експлуатації.

Інженерні комунікації

Звичайно, найкращий варіант – прокладка всіх комунікацій на початковому етапі будівництва заміського будинку. Всі мережі «вносяться» в проект і згодом ніяких переробок вже не потрібно. Але це не завжди можливо – нерідко люди купують уже готові будинки і допрацьовують їх на свій смак. Або ж домовласник просто не має фінансової можливості провести всі комунікації в будинку одночасно, і інженерні мережі прокладаються поступово, часом протягом кількох років.

Але висококласні фахівці можуть вирішити питання оснащення комунікаціями навіть у вже готовому будинку, причому зроблять це максимально ефективно і надійно, не вдаючись до розбору основних конструкцій. Однак потрібно усвідомлювати, що певні незручності в такому випадку все ж будуть.

Отже, з чого зазвичай починається прокладка комунікацій в приватному будинку? Зрозуміло, з проекту, виконаного фахівцями проектного бюро. Варто сказати, що грамотно розробити проект зможе лише спеціалізована компанія, що володіє досвідом і всіма ліцензіями на виконання подібних робіт.

Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Порада

 

Якщо труби для холодної і гарячої води прокладені паралельно один одному, то трубу з холодною водою потрібно розташувати знизу, а з гарячою – зверху, так конденсат з холодною труби не буде капати на гарячу.

Комунікації в приватному будинку

В житті сучасної людини, в її якості, все більшого значення набуває комфортне середовище її проживання. Комфорт заміського будинку – це, перш за все, інженерні комунікації: система опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції і, звичайно ж, електропостачання.

Час споруди залежить від наступних факторів:

 

 • Розміри будівлі
 • Складність проекту
 • Тип матеріалів, які будуть використовуватися
 • Особливість ландшафту, на якому буде побудований будинок або котедж

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить