Проектування

Будівельна компанія “Оптімус” займається проектуванням архітектурним проектуванням, проектуванням будинків і проектуванням комерційної нерухомості в Києві та Київській області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Проектування від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Архитектурное проектирование
Архітектурне проектування

Штукатурка стін приміщень машинним методом під ключ в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование домов
Проектування будинків

Стяжка підлоги машинним способом в будь-якому районі Києва або Київської області.

Проектирование коммерческой недвижимости
Проектування комерційної нерухомості

Різноманітність дизайнерських рішень щодо інтер’єру вражає фантазію навіть найдосвідченіших цінителів мистецтва.

Проектування житлових комплексів

 

Компанія-генпідрядник “Оптимус” за домовленістю може скласти всі необхідні для проектування креслення, розрахунки, технічні описи, економічні обгрунтування. Такі підприємства гарантовано мають у своєму розпорядженні досвідченими фахівцями у всіх сферах інженерії та будівництва, які швидко і якісно виконують свою роботу. Генеральним підрядникам вигідно доручати весь комплекс робіт: від проектування до здачі об’єкта під ключ, оскільки такі фірми беруть повну відповідальність за дотримання термінів і детально опрацьовані етапи зведення споруд. Високоякісний проект гарантує наявність необхідних дозволів Державних органів, а також вливання необхідного за розрахунками кількості інвестицій.

Планування будівництва

Зведення будь-якої будівлі неможливо без ретельно підготовленої, розписаної і візуалізованою документації на етапі архітектурного проектування. Дана стадія, в залежності від типу приміщення, складається з складання різних документів, які під силу скласти тільки професійним конструкторам, інженерам, геологам, економістам і дизайнерам, а також їх ефективній взаємодії. Існує кілька видів проектування в зазначеній галузі:

 • Проектування приватних будинків і котеджів. Воно буває як типове, так і індивідуальне.
 • Проектування житлових багатоповерхівок, житлових комплексів. У таких випадках необхідно підтвердження держави, для чого проводиться спеціалізований аудит об’єкта і проекту. Нерідко в даних випадках проектується не тільки сама будівля, а й внутрішня і інфраструктура, ландшафтний дизайн.
 • Проектування комерційної нерухомості. Йдеться про роботу з проектами всього нежитлового фонду: від офісів, бутиків, кафе до виробничих ангарів.
Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Розробка проекту

 

Типова розробка проекту починається, в першу чергу, з визначення призначення будівлі, необхідних рис функціональності, загальної концепції, філософії. Для успіху маркетингової стратегії і майбутніх продажів, в будівництві житлових комплексів і торгових центрів зокрема, нерідко в останні роки використовується брендинг. Це означає впровадження унікального стилю, згадка привабливих рис того чи іншого способу життя. Ретельно продумується візуальний образ, колірні рішення, опрацьовується детальний портрет покупця цільової аудиторії. Відповідно до розумінням його проблем, цілей, бажань, можливостей розробляється повноцінний проект: від кількості поверхів до дизайн-проектів готових квартир і спрямованості рекламної кампанії.

Как мы работаем?

Проектування будь-якого виду будівлі не обходиться без таких видів документації:

 • Геолого-економічне обґрунтування;
 • Отримання дозволу на будівельні роботи;
 • Ескіз проекту і готовий проект;
 • Експертиза (специфікація) проекту;
 • Проект проведення будівельних робіт;
 • Робоча документація (перелік, кількість та призначення матеріалів);
 • Смета (включаются расходы на логистику, рабочую силу, аренду или покупку земли, и прочие).

Професіонали компаній, що надають повний пакет таких документів, обізнані з нововведеннями і іншими діючими нормами законодавства зі зведення того чи іншого виду нерухомості. Справа в тому, що в залежності від призначення приміщень, повинні строго дотримуватися всі вимоги з безпеки, доцільності та законності будівництва, а також багато інших.

Індивідуальне проектування

У проектуванні приватних будинків справи йдуть значно простіше. Цей процес також більш творчий, оскільки всі вимоги обмежуються особистими уподобаннями, а також бюджетом замовника. Для багатьох професіоналів це більш творча і бажана робота, так як є можливість висловити свою індивідуальність, втілити найбільш актуальні та функціональні знахідки в даній сфері. Робота з людьми також викликає емоційне задоволення від можливості допомогти людям і втілити їх мрії при тісній співпраці в роботі над проектом майбутнього будинку.

Проектування котеджів, дачних будиночків, таунхаусів також проводиться будівельними компаніями масово. Таким чином втілюються нові технології будівництва, що гарантують екологічність і довговічність житла. Покупцям не потрібно проводити час в міркуваннях, можна просто швидко вибрати і купити один з найбільш підходящих, професійних варіантів, розроблених за останнім словом будівельної моди досвідченими архітекторами і дизайнерами. Оскільки будівельні компанії забудовують великі ділянки землі, формується також певний комфорт внаслідок зародження житлових районів з хорошими дорогами, освітленими вулицями, професійними системами опалення, електрики, водопостачання, телекомунікацій.

Проектування об’єктів комерційної нерухомості

Особливістю даного комплексу документів є найбільш сувора необхідність відповідності конструктивним, санітарно-гігієнічним, пожежним і навіть антитерористичних нормам безпеки.

Різні виробництва також повинні максимально відповідати типу і кількості виготовлення, логістики, зберігання товарної або іншої продукції.

Ресторани, кафе, торговельні центри проектуються для великих площ і певного зонування. Обов’язково продумується велика парковка, зона відпочинку, покупок, бутиків, фітнес-клубів.

СК Оптимус Киев
У сфері складських будівель все розробки залежать від типу інформації, що зберігається в майбутньому продукції.

Проектування офісних будівель

 

Для будівництва офісних будівель опрацьовується зручність будівлі як для співробітників компаній, так і для одноразових відвідувачів. Такі будівлі також проектуються з урахуванням великого потоку людей. Від цього залежить розташування заїздів і парковки, кількість і місце розташування ліфтів, вбиралень, ресторанів. Опрацьовується можливість підключення потужної і сучасної системи електропостачання, оскільки на неї здійснюється найістотніша навантаження.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить