Будівництво житлового комплексу

Будівельна компанія “Оптімус” займається будівництвом котеджів, житлових комплексів, таунхаусів, клубних будинків в Києві і області. Ми пропонуємо свої послуги в сфері будівництва житлових комплексів з використанням сучасних трендів і вимог до муніципальних нормам міста Київ. Наші фахівці мають глибокий досвід у формуванні та проектуванні всіх інженерних складових житлового комплексу, а також ми передбачаємо зручність технічного обслуговування всіх об’єктів всередині житлового комплексу. Так само ми виробляємо фасадні роботи для додання житлового комплексу оригінального і відповідного лише йому дизайну.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Девушка с гарнитурой

Строительство Коттеджей
Строительство коттеджей

Строительство коттеджных одно и полутороэтажных домов под ключ

Строительство таунхаусов
Строительство таунхаусов

Если Вы хотите построить свой дом или коттедж в каком-либо районе Киева или Киевской области.

Строительство жилого комплекса
Строительство жилого комплекса

Строительство жилого комплекса быстро и качественно.

Строительство клубных домов
Строительство клубных домов

Мы строим дорогие элитные дома клубного типа.

Будівництво житлового комплексу в Києві

Темп життя столиці України – місті Київ настільки швидкий, що її жителі щиро дорожать кожною хвилиною, щоб встигнути зробити хоча б половину запланованого протягом доби. Планування міста звичайно ж ускладнює життя багатьом жителям і гостям міста наявністю безлічі будівель старого типу, що залишилися з часів минулого століття, але при цьому не несуть ніякої історичної цінності. Якщо ми трохи заглянемо в історію, то побачимо, що країна мала індустріальне напрямок і метою забудовника була оптимізація житлового середовища людини, а створення мінімальних умов для його існування. Людина повинна була рано вранці прийти на завод, відстояти там свою зміну і повернутися додому щоб там переночувати і набратися сил для нової зміни на заводі. Що і де він їсть, як одягається, чи зручно йому забезпечити всі потреби сім’ї та багато інших соціально-побутові питання йшли на другий план. В першу чергу людина повинна працювати на країну, а всі його бажання і потреби – це, грубо кажучи, його проблеми. Природно і місто облаштовувався виходячи з цих принципів, були промислові зони і спальні райони. Під торгівлю, місця швидкого харчування, стоянки машин, та й просто місця відпочинку людини виділялося мінімальний простір. Минуло більше чверті століття, але місто переважно знаходиться в тому ж вигляді, яким він був в епоху індустріалізації.
 

Житловий комплекс – це раціональний розподіл будівель різного призначення, метою якого є максимально оптимізувати соціальні, економічні та практичні вимоги людини до житла. Всі ми не раз стикалися з проблемним розподілом по району міста Києва шкіл, садочків, харчових магазинів, стоянок авто , поліклінік, спортивних залів і т.п. Як правило для побудови одного об’єкта, місто практично завжди зобов’язаний відмовитися від іншого.

Головним принципом, яким керується проектувальник житлового комплексу-це максимальне поліпшення життєвого середовища людини за рахунок оптимізації будівель під його потреби.

Звичайно будівельна компанія, яка будує житловий комплекс, не в силах абсолютно вирішити всі проблеми міста, але створити максимально прийнятні умови для облаштування приміщень житлового та комерційного типу всередині житлового комплексу здатна. Найпоширеніший спосіб оптимізації житлового будинку під комерційні та муніципальні об’єкти – це заздалегідь продумане планування будівлі таким чином, щоб перші два поверхи виконували функцію офісів, магазинів і т.п. Таким чином мешканці будинку не витрачають свій дорогоцінний час на дорогу до якого-небудь магазину або кафе, правління будинку має додатковий дохід на утримання будинку, тим самим зменшуючи вартість квартплати, плюс створюються нові робочі місця.

Строительство под ключ
Ми повинні врахувати кількість і складність роботи, тип матеріалів, необхідність проведення демонтажних і підготовчих робіт і т.д.

Інвестиції в нерухомість

Але людство не стоїть на місці і прогрес бере своє, з’являються нові-сучасні житлові комплекси, в проекті яких в першу чергу закладені комфорт і зручність життя людини. Компанія Оптимус відноситься саме до такого типу будівельних компаній. Наші архітектори, дизайнери і проектувальники взаємодіють між собою постійно продумуючи як полегшити життя людини таким чином, щоб він не витрачав час над роздумом, де йому припаркуватися, як рано встати, щоб встигнути відвезти дітей в школу або садок, де б перекусити в обід, де купити одяг і т.д. Все це повинно бути досяжне і доступно.

ПО ВОПРОСАМ СНАБЖЕНИЯ И ПОСТАВОК

Строительство и ремонт Киев
Напишите свой вопрос

  ×

  Здравствуйте!
  что бы пригласить нас к участию в тендере,
  пришлите информацию на почту:
  sk-optimus@ukr.net

   
   
  ×

  Здравствуйте!
  по вопросам поставок и снабжению
  пришлите информацию на почту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

  Вітаємо!
  з питань поставок і постачання
  надішліть інформацію на пошту:
  tovskoptimus@gmail.com

   
   
  ×

   ×

   Вітаємо!
   щоб запросити нас до участі в тендері,
   надішліть інформацію на пошту:
   sk-optimus@ukr.net

    
    
   ×

   Добрый день!

   что бы пригласить нас к участию в тендере,
   пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
    
   По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
   ×
   Call Now ButtonПозвонить